-
Honlap: vitezkurtosteam.hu

Vitéz Kürtős Team

Át a hegyen

2012. szeptember 3. 00:20

Átjöttünk a Camino legmagasabb pontján, valamivel 1500 felett, és egy festői faluban, Molinaseca-ban töltjük az éjszakát. Ja, és a fenti képen látható bogárral is 1500-on találkoztunk.

Hiiideg volt

2012. szeptember 1. 09:44

Körülbelül 10 fokkal eshetett vissza a hőmérséklet a Pamplona-i indulásunk óta.

Túlfutottunk a napi célon

2012. augusztus 31. 06:35

A Camino eddigi legkönnyebb szakaszán vagyunk túl. Elég sok aszfalt és, a haladás szempontjából hasonló, murvás utakon vezetett az utunk.

1200 méter felett, felhőben

2012. augusztus 30. 12:10

Ma elő kellett venni az esőkabátot és a táskáimra is rákerült az esővédő huzat. Megmásztuk a Montes de Oca-t és felfelé végig szitált az eső.

Megvan az első napi száz

2012. augusztus 29. 21:52

Jó dolog, hogy az embert reggel elzavarják az alberguéből, mert így időben útra kelhet. Ennek is köszönhető, hogy ma 104 kilométert tekertünk.

Elkezdtük a Caminót

2012. augusztus 28. 22:46

A terveknek megfelelően kedden elindultunk Pamplónából Santiagóba.

Közeledünk Pamplonához...

2012. augusztus 27. 23:13

... igaz, nem egészen úgy, ahogy terveztük. Na, de menjünk szépen sorba, ahogy történtek a dolgok.

Az útról

2012. augusztus 26. 01:20

Bármennyire is igyekeztünk (listaírás, egyeztetés), mégis sikerült otthon felejteni két lényeges dolgot: egy merevlemezt és egy bukósisakot.

Útra kelünk

2012. augusztus 25. 09:14

Elérkezett az indulás napja, még pár simítás a csomagokon, egy utolsó egyeztetés, hogy mit viszünk. Hétkor indulunk, hogy vasárnap délután Barcelonában lehessünk.

A hegyekből a (magyar) tengerig

2012. augusztus 20. 11:50

A spanyolországi utunk előtt még terveztünk egy kétnapos Fertő-tó kerülő és egy három napos Balaton kerülő biciklitúrát. Mivel rajtunk kívülálló okok miatt szeptember 10. helyett augusztus 25-én kell

Lapozás:   1 | ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
 

Autósport a TV-ben

-