2013. szeptember 21. 20:33

Jól indult az OXXO Energy Truck Race Team számára a Zolderi hétvége, hiszen az időmérőn Kiss Norbi Pole Pozíciót szerzett, és Major Beni is bejutott a legjobb 10-be.

Kis lépés a bajnoki cím felé

2013. szeptember 18. 12:55 | rcm.hu

Az RCM-s különítmény komoly ellenfeleket kapott, a Szlovákiaringen elindult a csapat korábbi két bajnoka, Kiss Norbert és ifjabb Ficza Ferenc is.

Major Benedek 2014-ben is kamionnal folytatja

2013. szeptember 18. 08:47

Az OXXO Energy Truck Race Team és az MAN Motorsport hétfő délután közös sajtótájékoztatót tartott.

Új autóval is dupla győzelem

2013. szeptember 17. 21:42

Az Apex Racing ismét új autót állított csatasorba, a sikeres Suzuki Ignis S1600-as fejlesztése után, egy Suzuki Swift S1600-ast vetett be a csapat.

Kassai fiaskó

2013. szeptember 14. 16:21

Negyedszer sem sikerült a kassai célba érés az AS Rallyesport Europe versenyzőpárosának, Ollé Sasának és Nyirfás Juliannának.

Turán Frici: „Győzelem! Végre…”

2013. szeptember 13. 16:57

A Turán Frigyes, Zsiros Gábor kettős megnyerte a magyar bajnokság negyedik futamát, az abszolút értékelésben pedig a Kassa-rali második helyén végzett a 2012-ben szlovák bajnok, Grzegorz Grzyb mögött.

Szerencsés péntek 13-a?

2013. szeptember 12. 12:17

A babonások szerint nem. A Gender Racing team pont ezen a napon kezdi hetedik versenyét.

Tizenkilenc értékes pont Kassáról

2013. szeptember 12. 11:40

Az Országos Rally Bajnokság negyedik - kassai - futamán a dobogó második fokára állhatott fel a Maximmun Racing párosa.

Végre pozitív az összkép

2013. szeptember 11. 09:03

Nem volt törés, nem volt kaland, végre élvezték a versenyt. Ifj. Kiss László és Varga Zsuzsanna a közelmúltban megjárta a hadak útját.

Bútor: A cél teljesítve!

2013. szeptember 8. 22:04

Bár nem gondolta, hogy ezt valaha kiejti a száján ezzel a futammal kapcsolatban, de Bútor élvezte az autózást, és nem sajnálta a kéziféket.

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 37