-

Webszemle

Újabb autóversenyző a Reggeli Startban

2012. január 15. 11:01 | digisport.hu

A DIGI Sport napindító műsorában Szombathy Pál műsorvezető vendége volt Királykúti Márk, autóversenyző és Királykúti László, Márk édesapja és menedzsere.

Téli felkészülés

2012. január 4. 14:51 | timgabor.com

Tim Gábor 2011-es szezonja véget ért, de ez nem jelenti azt, hogy most jó ideig nem lát versenyautót. A pilóta menedzsmentje minden lehetőséget megragad, hogy a versenyző autóba üljön.

"Magyarországon egyedülálló"

2011. december 23. 12:45 | observer.hu

Bóka Attila Bódis Kálmánt kérdezte arról, hogyan keletkezett a saját építésű versenyautó és milyen eredményeket ért el, valamint megtudtuk, milyen lesz az épülő új modell, a Brokernet Gold Sting.

2011 World Touring Car Championship Awards

2011. december 12. 14:01 | touringcartimes.com

Online lehet szavazni a Túraautó VB Év Versenyzőjére és Csapatára, az Év Független Versenyzőjére és Csapatára valamint az Év Versenyautójára. Magyar versenyző és csapat is ott a listán és várják a m

Jövőre négyhétvégés ETCC, két magyar csapattal?

2011. december 11. 11:37 | enjoytherace.hu

December 7-én hivatalossá vált, hogy a jövő évben az ETCC (Túraautó Európa Kupa) négy hétvégén, összesen nyolc fordulóban kerül lebonyolításra. Tim Gábor és Ifj. Ficza Ferenc indulhat a sorozatban.

Reggeli start

2011. december 11. 11:25 | digisport.hu

A Digi Sport adó műsorában Csisztu Zsuzsa vendége volt Kálmán Péter és Gálos Gábor, a Rotax Euro Challenge és Rotax Grand Finals győztes csapat két vezetője.

Pont nélkül Kínában

2011. november 6. 12:42 | zengomotorsport.hu

„Nagyon nehéz ebből a két futamból bármi pozitívumot leszűrni. Az egyik, hogy az időmérő tempónk régen volt ilyen jó. A másik, hogy van még esélyem a privát bajnoki címre. Makaó az a pálya, ahol té

Mindkét időmérőn top5-ben!

2011. november 5. 10:39 | zengomotorsport.hu

A Q1-ben a második, a Q2-ben a negyedik helyen végzett Michelisz Norbert Shanghaiban, a Túraautó VB utolsó előtti fordulóján.

Siker a Slovakiaringen!

2011. október 23. 18:35 | gfsrepsolteam.com

A 2011-es évad lezárásaként a GFS Racing benevezte az új fejlesztésű Lotus 1.6 autóját a Slovakiaring-i 6 órás, pénzdíjazásos versenyre.

Michelisz Norbert ismét pontszerző Suzukában

2011. október 23. 11:11 | michelisz.net

A kilencedik helyen intette le a kockás zászló Michelisz Norbertet a WTCC második suzukában megrendezett futamán vasárnap délután. Az első futamon tizedik lett.

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 11