-

Hírek, beszámolók

BMW M4 DTM Champion Edition

2014. október 21. 13:37

A BMW M4 nem vesztegette az időt, hogy megszerezze első győzelmét a DTM-ben: bemutatkozó szezonjában azonnal a Német Túraautó Bajnokság királyává koronázták. A BMW RMG csapat német pilótája, Marco Wittm

BMW-kkel salakpályán

2014. október 18. 13:19

Azon a bizonyos hétfő reggelen miután Németország előző este legyőzte Argentínát a 2014-es futball világbajnokság döntőjében, egy rendkívüli sport megmérettetésnek lehetett szemtanúja a Bajorországba

Beszámoló a nyirádi záró futamról

2014. október 7. 14:07

Ábrahám Károly nagy győzelme és Kis Ádám bukása

Marco Wittmann a DTM idei bajnoka

2014. szeptember 15. 21:54

A huszonnégy esztendős versenyző vasárnapi hatodik helyezése elegendő ahhoz, hogy két futammal a tíz versenyből álló 2014-es szezon vége előtt bebiztosítsa első helyét a pilóták közti egyéni pontverse

Bosch Race

2014. szeptember 6. 12:40

A hétvégén Salzburgringen zajló BMW 325i Challenge futamon Makai György, Laczkó Levente és Laczkó Lehel áll rajthoz.

Autocross OB 4., 5. futam + Zóna verseny (Túrkeve,2014.08.09-10.)

2014. augusztus 20. 18:00

Az augusztusi túrkevei verseny hétvége immár hagyományosan két különálló versenyt jelent, ami nem volt másképp idén sem. Mindenek előtt köszönet illeti Ábrahám Károlyt, aki ismét remek lehetőséget

Autocross OB 3.futam (Dömsöd, 2014.07.20.)

2014. július 31. 15:31

Az immár hagyományosnak mondható dömsödi pálya adott otthont az Autocross OB 3.futamának, mely keretében (vagy fordítva) az amatőr bajnokság is zajlott.

Szabó Krisztián: „Most egy győzelemnek kell jönnie!”

2014. június 25. 14:35

Autocross OB 2.futam Szeghalom

2014. június 21. 13:13

Ragyogó idő és kiválóan előkészített pálya várta az autocrossosok mezőnyét Szeghalmon. Előzetesen mentek a találgatások, ezen a futamon vajon hány új autó kerül elő a műhelyekből.

Elindult a szezon

2014. április 19. 18:01

Április 13-án Túrkevén kezdődött meg az autocross OB 2014-es szezonja. A versenypálya tökéletes állapotban várta a versenyzőket, hála Ábrahám Károlynak, aki mindent megtett a sikeres rendezvény érdeké

Lapozás:   1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | 97